تبلیغات
پاتوق ایرانی - مصاحبه جدید با رضا رویگری‌...
 
پاتوق ایرانی
علمی.سرگرمی.اموزشی.اجتماعی.مذهبی
درباره وبلاگتو به من خندیدی
و نمی دانستی
من به چه دلهره ازباغچه همسایه
سیب را دزدیدم
باغبان از پی من تند دوید
سیب را دست تودید
غضب آلوده به من کرد نگاه
سیب دندان زده ازدست تو افتاد به خاک
و تو رفتی و هنوز....
سال هاست که در گوش من آرام آرام
خش خش گام تو تکرار کنان
می دهد آزارم
و من اندیشه کنان
غرق این پندارم
که چرا...
-- خانه کوچک ما
سیب نداشت........

مدیر وبلاگ : رضا بیست
نویسندگان
نظرسنجی
پاتوق ایرانی چطوره؟
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
جمعه 31 تیر 1390 :: نویسنده : رضا بیست
مصاحبه جدید با رضا رویگری‌
مصاحبه جدید با رضا رویگری‌
تازه فهمیده‌اند كه من می‌توانم طنز هم بازی كنم؛ با این حال او كه در نقش «كیان ایرانی» تا چندی پیش در تلویزیون ظاهر می‌شد، ترجیح می‌دهد.....
رضا رویگری كه در سریال طنز «سه، پنج، دو» نقش یك دلال فوتبال را بازی می‌كند، درباره‌ی حضورش در یك مجموعه طنز می‌گوید: تازه فهمیده‌اند كه من می‌توانم طنز هم بازی كنم؛ با این حال او كه در نقش «كیان ایرانی» تا چندی پیش در تلویزیون ظاهر می‌شد، ترجیح می‌دهد مردم او را با این نقش بشناسند.
این بازیگر در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا، خاطرنشان كرد: از زمانی كه تئاتر كار می‌كردم، طنز هم كار می‌كردم. ولی در سینمای ما یك بازیگر، انگ می‌خورد. فقط ده‌نمكی این جرأت را كرد كه در سریال «دارا و ندار» به من نقش طنز بدهد.
وی ادامه داد: پیش از این در «دلبر آهنی» حضور داشته‌ام، بعد از آن هم در «ملكوت» یك نقش تلخ داشتم اما آن را طنز كردم.
رضا رویگری كه نقش كیان را در «مختارنامه» بازی می‌كند، درباره‌ی حضور همزمانش در یك سریال طنز و یك سریال تاریخی، گفت: بگذارید مردم مرا با نقش «كیان» بشناسند؛ این نقش از یاد نمی‌رود و هیچ چیز نمی‌تواند آن را از یاد ببرد.
بازیگر نقش كیان ادامه داد: این نقش از دروازه‌ی جهان گذشت و به اسطوره‌ها پیوست. به اعتقاد من، نقش كیان، اسطوره شد. درباره نقش كیان حرف دیگری ندارم. هر چه بود را مردم دیدند. واقعا این نقش را هر طوری بخواهی تغییر دهی خرابش كرده‌ای؛ كیان یك قهرمان ایرانی است.
وی در پاسخ به پرسش كه آیا بازی در نقش «سیروس دربندی» در «سه، پنج، دو» نمی‌تواند شخصیت «كیان» را تحت تأثیر قرار دهد؟ عنوان كرد: این اتفاق نمی‌افتد بازیگری مثل چارلتون هستون، «بن هور» و «السید» را بازی می‌كند. در «ده فرمان» هم بازی می‌كند و در كنار آن در فیلم‌هایی مثل «زلزله» و «بیسكوییت سبز» هم بازی می‌كند. بازیگر باید نقش‌های مختلف را بازی كند.
این بازیگر تأكید كرد: من دلم می‌خواست «سه، پنج، دو» با فاصله از «مختارنامه» پخش می‌شد.
رویگری درباره‌ی نقش دربندی و نگرانی از اعتراضات احتمالی اهالی فوتبال، گفت: آدم‌هایی مثل «دربندی» در فوتبال پر هستند و آدم‌های بدی‌ای هم نیستند؛ ما كار می‌كنیم كه به ما اعتراض كنند. دوست ‌دارم كه به من اعتراض كنند. كسی كه انتقادپذیر نیست اعتراض می‌كند. كسی كه اعتراض می‌كند كه خودش این كارها را انجام می‌دهد در نتیجه به او برمی‌خورد. پس هر كسی اعتراض كند، خودش این كاره است؛ چوب را كه برداری گربه دزده فرار می‌كند.
رویگری در بخش‌ پایانی این گفت‌وگو با اشاره به ناتمام بودن فیلم‌نامه و ابراز نگرانی از این مسأله، افزود: می‌ترسم اتفاقاتی بیفتد كه من از آن‌ها خبر نداشته باشم. ولی خوشبختانه این كار دارد خوب پیش می‌رود و صحبت كرده‌ایم كه این نقش را منفی نكنند. چون این كار طنز است و مردم هم دوست ندارند این طور شود.
نوع مطلب : هنرمندان ایرانی، 
برچسب ها : رضا رویگری، رویگری، مختار، مختار نامه، عاشورا، کربلا، قیام، قیام مختار، کیان، کیان ایرانی، حضرت عباس، محرم،